NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO., LTD

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD

Certyfikaty
dobra jakość Animal Plush Dolls na sprzedaż
dobra jakość Animal Plush Dolls na sprzedaż
Im Online Czat teraz

NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD

1 2 3 4 5 6
NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD
factory sewing room QA/QC QA/QC QA/QC warehouse

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Oceania
marki : ZABAWKI SUMOUR
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 3000,000-5000,000
Rok założenia : 2009
pc Export : 90% - 100%
NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO., LTD

Główna siedziba znajduje się w mieście Nanjing w prowincji Jiangsu. Nasza firma stała się profesjonalną personalizacją OEM, a jej roczny obrót osiągnął najwyższy poziom w setkach milionów!
Główny zakres działalności OEM obejmuje: wszystkie rodzaje wypchanych zabawek, produkty elektroniczne, komputerowe hafty hafciarskie, drukowane znaki graficzne i niektóre inne usługi przetwarzania. Miesięczna produkcja osiągnęła miliony. Mamy ponad 800 pracowników, a wśród nich menedżerowie i projektanci mają ponad 10-letnie doświadczenie w pracy.
Zapewniliśmy profesjonalne usługi dostosowane do mydła Johnson, Yili, Walmart, Coca-Cola, McDonald's, Kraft i innych znanych przedsiębiorstw w kraju i za granicą.
I uzyskaliśmy prawa do operacji importu i eksportu i niezależnej kontroli, przeszedł ICTI, ISO, Wal-Mart, Disney, zwalczania terroryzmu i kilka innych standardów kontroli.
Produkty wykorzystują materiał ochrony środowiska i mają doskonałą jakość wykonania, która może spełnić odpowiednie normy testowe w krajach krajowych i europejskich. Możemy rozwiązać wszystkie istotne problemy od próbek do wysyłki, po prostu potrzebujemy u, aby dostarczyć projekt lub próbki.
Nasza zasada:
Aby pomóc klientom zmniejszyć koszty i stworzyć wartość jako centrum! Z całego serca oferujemy najbardziej profesjonalną usługę dostosowaną do potrzeb klientów nowych i starych, dążąc do zbudowania pierwszej marki globalnego dostosowania.
Zakres działalności:
Zakres działalności obejmuje wszystkie rodzaje pluszowych zabawek-zabawek-komputer przenośny z chusteczką do haftowania, produkty do formowania wtryskowego, elektroniczne przetwarzanie produktów (usługi oświetleniowe na temat komputerów .ect), a także inne doskonałe usługi.
Certyfikaty:
Pomyślnie przeszliśmy weryfikację zabezpieczeń ICTIISOWalmartDisneyGlobal Security i kilka innych standardowych kontroli. Co więcej, uzyskaliśmy niezależną kontrolę i prawo do importu i eksportu.

Szczegóły kontaktu
NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD

Tel: 86-025-83411003

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)